LIPRO e-Liquid Production wśród wystawców Międzynarodowych Targów Stacja Paliw 2019

LIPRO e-Liquid Production wśród wystawców Międzynarodowych Targów Stacja Paliw 2019

W dniach 13-15 maja w Warszawie odbędą się XXVI Międzynarodowe Targi Stacja Paliw 2019.  To największe w skali kraju i jedno z czołowych w Europie wydarzenie dedykowane dynamicznie rozwijającej się branży paliwowej. LIPRO e-Liquid Production już drugi rok z rzędu weźmie aktywny udział w targach.

Międzynarodowe Targi Stacja Paliw 2019 odbędą się w przestrzeniach warszawskiego centrum ekspozycyjnego EXPO XXI. Wydarzenie o ponad 25-letniej historii co roku skupia zarówno międzynarodowe koncerny, jak i czołowe firmy z rynku lokalnego oraz działające na skalę światową. Wystawcy z całego globu gwarantują bogatą ofertę rozwiązań technicznych i biznesowych z szeroko pojętej infrastruktury stacyjnej oraz branż pokrewnych. Gościom odwiedzającym ekspozycję pozwala to na poznanie najnowszych trendów rynku paliwowego.

Obecność LIPRO e-Liquid Production podczas tego 3-dniowego wydarzenia nie jest przypadkowa. Jako czołowy polski producent płynów do elektronicznych papierosów, posiada on w swojej ofercie rozwiązania stworzone z myślą o stacjach paliw, które w pełni spełniają oczekiwania właścicieli, franczyzobiorców, a także samych klientów.

– „Podczas targów Stacja Paliw 2019 zaprezentujemy wszystkim odwiedzającym produkty będące wynikiem naszego wieloletniego doświadczenia w produkcji e-liquidów oraz wysokiej klasy zaplecza technicznego, na które składa się nowoczesna linia produkcyjna i własne laboratorium badawcze. Nasze płyny wyróżnia przede wszystkim wysoka wydajność przy jednoczesnym utrzymaniu idealnego smaku. Każdy zainteresowany będzie mógł się osobiście o tym przekonać na dedykowanym stanowisku testowym.” – mówi Justyna Lipowicz, prezes LIPRO e-Liquid Production.

E-liquidy dla stacji paliw są dystrybuowane w kompaktowych ekspozytorach, dzięki czemu zajmują niewiele miejsca na ladzie i jednocześnie przykuwają wzrok kupujących. Gama produktów, które są przeznaczone dla tych punktów sprzedaży, zawiera wyłącznie najlepsze, sprawdzone warianty smakowe.

Podmioty zainteresowane nawiązaniem współpracy podczas XXVI Międzynarodowych Targów STACJA PALIW 2019 – zarówno w zakresie dystrybucji, sprzedaży, jak i produkcji OEM dla marki własnej – mogą liczyć na bogate pakiety korzyści. Przez wszystkie 3 dni trwania wydarzenia otrzymają one nie tylko atrakcyjne warunki handlowe, ale również komplet materiałów informacyjnych dla siebie oraz swoich pracowników. Firmy, które nigdy wcześniej nie miały płynów do elektronicznych papierosów w swoim asortymencie, mają dodatkowo zapewnione bezpłatne przeszkolenie personelu wraz z audytem pomagającym w efektywnym zagospodarowaniu zakasowej strefy sprzedaży.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *